Oglasi za posao

Kuvar/ica

Budva, Crna Gora 11. jun 2024.

HONG KONG (LIR d.o.o.)

Hong Kong
Kineski restoran iz Budve

sa tradicijom dugom 33 godine raspisuje oglas za sljedeće radno mjesto

Kuvar/Kuvarica

Opis posla:

  • Pomaže u organizovanju rada u sektoru kuhinje, vrši kontrolu, pripremu i spremanje jela po vrstama, količinama i kvalitetu
  • Asistencija pri određivanju potreba za zalihama hrane, skladištenju i naručivanju
  • Učestvuje u raspoređivanju zaposlenih na njihovom mjestu rada u skladu sa potrebama posla
  • Vodi računa o stepenu higijene kao i o higijeni zaposlenih;
  • Vrši kontrolu namirnica koja se odnosi na: skladištenje, rokove trajanja, ispravnost, kvalitet i kvantitet istih
  • Prati i usavršava tokove pripreme hrane
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Potrebna dokumenta:

  • LIČNA KARTA
  • RADNA KNJIŽICA
  • LIČNI BANKOVNI RAČUN
  • LJEKARSKO UVJERENJE ZA POSAO
  • VAŽEĆA SANITARNA KNJIŽICA

Uslovi: Potrebno je odgovarajuće radno iskustvo.
Smještaj i hrana obezbijeđeni.
Plata po dogovoru.

Vašu biografiju pošaljite na e-mail adresu:
lir@t-com.me
Takođe biografiju možete poslati na sljedeći broj telefona od 10h-15h
+382 69 022 438 (Viber, WhatsApp)