Oglasi za posao

Magacioner

Kuće Rakica bb 04. jul 2024.

Monte D d.o.o.

Firma Monte D, poznata po svojoj dugogodišnjoj tradiciji i uspješnom poslovanju, širi svoj tim i traži motivisane kandidate za poziciju magacionera. Ukoliko ste odgovorni, vrijedni i želite da radite u dinamičnom okruženju, pozivamo vas da se prijavite!

Opis posla:

  • Prijem, skladištenje i izdavanje robe prema utvrđenim procedurama
  • Održavanje urednosti i organizovanosti skladišnog prostora
  • Vođenje evidencije o stanju zaliha
  • Rad sa savremenim skladišnim alatima i opremom, uključujući skenere i računarske sisteme
  • Koordinacija sa drugim sektorima unutar firme radi efikasnog upravljanja skladištem

Uslovi:

  • Minimalno srednja stručna sprema (SSS)
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, ali nije neophodno
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office, skladišni softveri)
  • Sposobnost za rad u timu, izražena odgovornost i preciznost
  • Fizička spremnost i izdržljivost

Nudimo:

  • Redovnu i konkurentnu zaradu
  • Rad u stabilnoj i rastućoj firmi sa mogućnostima za profesionalno usavršavanje
  • Prijatno radno okruženje i podrška iskusnog tima
  • Mogućnost napredovanja unutar kompanije

Prijava: Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju i smatrate da ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoj CV na email: jelena.bulatovic@monte-d.co.me

Pridružite se našem timu i postanite dio uspješne priče Monte D!

Napomena: Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani. Hvala na razumevanju.