Oglasi za posao

Knjigovođa/Administrativni radnik/ca

Bar, Crna Gora 27. jun 2024.

Bar Trade

Bar Trade d.o.o., www.bartrade.me, raspisuje oglas za poziciju:

KNJIGOVOĐA / ADMINISTRATIVNI RADNIK/CA

Opis posla:
  • Knjiženje ulaznih kalkulacija proizvoda i usluga;
  • Knjiženje faktura vezanih za troškove;
  • Izdavanje izlaznih računa vezanih za proizvode i usluge kao i ino faktura;
  • Knjiženje izvoda domaćih i ino;
  • Naplata potraživanja u dogovoru sa direktorom;
  • Knjiženje blagajne;
  • Obračun PDV-a u saradnji sa knjigovodstvenom agencijom;
  • Izrada izveštaja na zahtev menadžmenta;
  • Saradnja sa bankama, finansijskim institucijama, poreskim organima i slično;
  • E-banking, domaća i ino plaćanja;
  • Prikupljanje i priprema dokumentacije za knjiženje i dostava iste knjigovodstvenoj agenciji.
Uslovi:
  • Radno iskustvo obavezno;
  • Minimum obrazovanja ekonomskog usmjerenja;
  • Viši nivo znanja rada na računaru (MS Windows i MS Office paket);
  • Prednost imaju kandidati sa iskustvom u računovodstvenom programu Abacus;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije.
Osobine:
  • Odgovornost;
  • Preciznost i organizovanost u radu.
Napomena: Biće uzete u razmatranje samo aplikacije kandidata sa područja opštine Bar.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte broj +382 69 373 321
Biografije slati na e-mail prodaja@bartrade.me

Bar Trade