Oglasi za posao

Pomoćni radnici na poslovima spoljnog uređenja i zelenila

Sutomore 02. jul 2024.

Otrant Star Bar

Hotelskom kompleksu u Sutomoru Otrant Star Bar potrebno osoblje za rad u tehničkoj službi

Za ovo radno mjesto potrebne su nam profesionalne i odgovorne osobe.

Opis posla:
  • Obavljanje različitih fizičkih poslova unutar firminih objekata
  • Vrši sve opravke manjeg obima u hotelskom kompleksu
  • Otklanjanje kvarova na određenim vrstama instalacija
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu nadređenog rukovodioca, brine se o sredstvima za rad, održava red i čistoću radionice i radnog mjesta
  • Obavlja fizičke poslove po nalogu šefa tehničke službe
  • Održava dvorište i zelene površine kompleksa
  • Obavlja sve druge tekuće poslove na održavanju i popravkama i otklanja kavarove prema planu održavanja, prema nalogu Šefa tehničke službe ili njegovog pomoćnika
Uslovi:
  • III / IV stepen
Nudimo:
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Zarada 1000e

Molimo sve zainteresovane kandidate da pošalju svoju biografiju/CV (uključujući skoriju fotografiju i preporuke) na e-mail adresu:
office@otrantstar.com
Broj: +382 69 949 554

Iberostar Hotels