Oglasi za posao

Građevinski tehničar (m/ž)

Bar, Crna Gora 05. jul 2024.

Gold Bar d.o.o.

GOLD BAR DOO, građevinska firma, raspisuje konkurs za poziciju:

Lokacija: Bar

Potrebni uslovi:
  • Diploma inženjera građevinarstva;
  • Tehničar građevinske struke;
  • Poznavanje engleskog jezika (poželjno i drugi) – govornog i pisanog-osnovni nivo;
  • Poznavanje rada na računaru (MS office, Internet, MS Project i rad u AutoCad-u);
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Opis posla:
  • Izrada, razrada, kontrola izgradnje objekta;
  • Učestvovanje u izradi elaborata o uređenju gradilišta i dinamičkog plana izvođenja radova;
  • Vođenje gradilišne dokumentacije i kontrola unosa i trošenja materijala;
  • Izrada dnevnih izvještaja sa aktivnih gradilišta;
  • Aktivno vođenje fotodokumentacije sa gradilišta na dnevnom nivou;
  • Organizacija i praćenje rada zaposlenih na gradilištu;
  • Komunikacija sa naručiocem i nadzornim organom, sprovođenje njihovih naloga i uputstava;
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju svoju prijavu možete poslati putem e-mail adrese: goldbarme@gmail.com