Oglasi za posao

Asistent/kinja u modnom ateljeu

Podgorica, Crna Gora 12. jul 2024.

Modni atelje Milena Đurđić

Atelje Milena Đurđić je prepoznat kao lider u oblasti dizajna i proizvodnje unikatnih, luksuznih proizvoda. Naša strast prema umjetnosti i izvrsnosti čini nas izuzetnim mjestom za rad i profesionalni razvoj.

Opis posla:

  • Pomoć u svakodnevnim operacijama ateljea, uključujući administrativne zadatke i organizaciju.
  • Asistiranje u procesu dizajniranja i izrade modnih kolekcija.
  • Održavanje urednosti radnog prostora i upravljanje materijalima i opremom.
  • Komunikacija sa dobavljačima, klijentima i članovima tima.
  • Učešće u pripremi i organizaciji modnih revija i drugih događaja.

Uslovi i vještine:

  • SSS ili VSS, dobro poznavanje rada na računaru.
  • Obavezno znanje engleskog jezika.
  • Sistematičnost i dobra samoorganizovanost u radu.
  • Poznavanje poslovnog bontona.
  • Samoinicijativnost, tačnost i preciznost u radu.

Nudimo:

  • Dinamično i kreativno radno okruženje.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja i profesionalnog usavršavanja.
  • Rad u stabilnoj kompaniji sa jasnom vizijom i ciljevima.

Ako ste zainteresovani da postanete dio našeg tima, pošaljite svoj CV na email adrese: milena.djurdjic@gmail.com i ateljemilena@gmail.com

Radujemo se vašim prijavama i mogućnosti da zajedno rastemo i postižemo nove uspjehe!