Oglasi za posao

Administrativno – finansijski saradnik (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 05. jul 2024.

VHM Development

Kompanija »VHM Development« doo iz Podgorice bavi se investicionim projektima kombinujući sistemska rješenja koja imaju dugogodišnje garancije, koristeći materijale vodećih svjetskih proizvođača, sa visokim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti.

Prvi investicioni projekat kompanije je stambena zgrada „Emerald garden“ u Podgorici. Projekat „Emerald garden“ je više od stambenog objekta, on predstavlja inovativni koncept života prožet beskompromisnom udobnošću. Aktuelni projekat kompanije je „Emerald Mountain Residence“ , Objekat mješovite namjene (MN) – Kondo hotelski kompleks u srcu Žabljaka, osmišljen kao rental koncept u okviru kojeg se pouzdana i sigurna investicija susrijeće sa jedinstvenim doživljajem odmora u jednom od najživopisnijih krajeva Crne Gore.

Ideja vodilja našeg cjelokupnog biznisa je da svaki naš projekat postaje jedinstveni spoj sigurnosti, udobnosti i trajnosti za generacije koje tek dolaze.

U potrazi smo za :

Administrativno – finansijski saradnik
Mjesto rada: Podgorica
Glavna zaduženja na poslu:
  • Obavljanje dnevnih administrativnih poslova;
  • Preuzimanje, evidencija i kontrola pristiglih faktura;
  • Izrada izlaznih profaktura i računa;
  • Dnevna komunikacija sa knjigovođom;
  • Vođenje i ažuriranje svih podataka o dobavljačima i klijentima;
  • Asistencija u procesu planirana i kontrole troškova;
  • Izvršavanje svih plaćanja, obrada putnih naloga kao i razmjena finansijske dokumentacije sa knjigovodstvenom agencijom;
  • Efikasna priprema, arhiviranje i rukovanje poslovnim dokumentima u skladu sa važećim zakonima;
  • Održavanje profesionalnog odnosa sa klijentima, bankama i ostalim institucijama.
Opšti uslovi:
  • VII stepen stručne spreme (240 poena), pravne, ekonomske ili menadžment struke;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Posjedovanje osnovnog znanja iz oblasti ekonomije, prava i administrativno-pravnih poslova, računovodstva, poslovne korespodencije kao i opšte poznavanje menadžmenta;
  • Poznavanje osnovnih administrativnih procedura i tokova dokumentacije;
  • Neophodno iskustvo u vođenju administracije;
  • Posjedovanje organizacionih i komunikacijskih vještina, analitičnost, sistematičnost i odgovornost;
  • Dobra organizacija rada, preuzimanje odgovornosti za rezultate i sklonost timskom radu;
  • Savjesnost, posvećenost i integritet;
  • Poznavanja rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Biografije slati na mail adresu sales@vhmd.me ili putem opcije KONKURIŠITE.