Oglasi za posao

Računovođa (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 10. jul 2024.

D.O.O. SCHULE CONSULTING

RAČUNOVOĐA (m/ž)

Opis posla:Tražimo odgovornu, pedantnu i motivisanu osobu za rad na poziciji računovođe. Ako ste osoba sa izraženim analitičkim sposobnostima, posvećena detaljima i u potrazi za stabilnim radnim okruženjem, pozivamo vas da se prijavite.

Ključne odgovornosti:
  • Vođenje kompletne finansijske evidencije.
  • Priprema i obrada finansijskih izveštaja
  • Izrada i kontrola budžeta.
  • Praćenje i primena poreskih zakona i propisa.
  • Komunikacija sa nadležnim institucijama i revizorima.
  • Obrada plata i ostalih ličnih primanja zaposlenih.
  • Knjiženje i obračun PDV-a.
  • Izrada završnih računa i obračuna godišnjih poreza.
Uslovi:
  • Minimum SSS (srednja stručna sprema) u oblasti ekonomije, finansija ili računovodstva.
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima.
  • Poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa.
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket, posebno Excel).
  • Iskustvo u radu sa računovodstvenim softverom (poželjno).
Poželjne veštine
  • Analitičnost i preciznost.
  • Odgovornost i posvećenost radu.
  • Sposobnost rada u timu i pod pritiskom.
  • Dobro organizacione sposobnosti i poštovanje rokova.
  • Komunikativnost i spremnost na kontinuirano usavršavanje.
Nudimo:
  • Probni rad od 1 mjeseca.
  • Stimulativna i redovna primanja.
  • Profesionalno usavršavanje i napredovanje.
  • Prijatno radno okruženje.

Prijava: Molimo zainteresovane kandidate da pošalju svoj CV na email: kristina@schule.co.me najkasnije do 10.07.2024. godine. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.