Oglasi za posao

Saradnik za nabavke

Podgorica, Crna Gora 16. jul 2024.

Vezuv

Mi smo lider u industriji. Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa.

U potrazi smo za odgovornom, preciznom i sistematičnom  osobom koja će se pridružiti našem timu na poziciji

Lokacija: Podgorica
Sektor: Nabavka i logistika
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme, pon-pet

Opis posla:
  • Učestvuje u kreiranju godišnjih planova nabavke (osnovna sredstva, rezervni djelovi, potrošni materijal i dr.)
  • Organizuje nabavku prema definisanom planu i prati troškove nabavke
  • Učestvuje u pregovorima sa eksternim klijentima u cilju postizanja što boljih uslova nabavke
  • Prati izvršenje ugovora
  • Administrira ugovore o poslovno tehničkoj saradnji sa dobavljačima
  • Vrši reklamaciju nekvalitetne isporučene robe
  • Vodi evidenciju o nabavljenim sredstvima na mjesečnom nivou
  • Planira i prati realizaciju nabavke u skladu sa definisanom poslovnom politikom kompanije
  • Daje predloge za unapređenje modela za poručivanje zaliha
  • Koordinira aktivnostima na način da se obezbjedi ostvarenje ušteda
  • Izrađuje izvještaje po nalogu rukovodioca
  • Sprovodi evaluaciju postojećih dobavljača, kako bi se unaprijedile performanse dobavljača i koncentrisalo se na najbolje dobavljače
  • Kontinuirano istražuje tržište i pronalazi nove dobavljače u skladu sa zahtjevima adekvatne ekonomske efikasnosti i zahtjevima sistema kvaliteta i bezbjednosti
Uslovi:
  • VSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od minimum 2 godine
  • Sistematičnost
  • Analitičnost
  • Preciznost
Šta možete da očekujete od nas:
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mjesečnu nadoknadu za sportske aktivnosti
  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV na e-mail adresu
posao@vezuv.me

Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.

VEZUV d.o.o.