Oglasi za posao

Administrativno - finansijski saradnik (ž)

Podgorica, Crna Gora 20. jul 2024.

E-JOY MNE DOO

Kompanija E-JOY MNE doo raspisuje oglas za posao na poziciji:

Administrativno - finansijski saradnik (Ž)

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:
  • Obavljanje dnevnih administrativnih poslova;
  • Preuzimanje, kontrola i evidencija ulaznih faktura;
  • Izrada izlaznih profaktura i faktura;
  • Izrada kalkulacija;
  • Komunikacija sa knjigovođom i trgovcima u maloprodajama;
  • Poslovi platnog prometa;
  • Vođenje i azuriranje svih podataka o dobavljačima i kupcima, komunikacija, prijem i slanje elektronške pošte;
  • Kadrovska evidencija: prijava i odjava zaposlenih, evidencija godišnjih odmora i bolovanja, izdavanje potvrda i rješenja zaposlenima;
  • Nabavka;
  • Drugi poslovi iz oblasti finansija i knjigovodstva po potrebi i nalogu izvršnog direktora.
Uslovi:
  • SSS ili VSS;
  • Poznavanje rada na računaru (Microsoft Office paket);
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Neophodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Biografije slati na e-mail: jovanadrincic@e-joy.me

E-JOY MNE D.O.O.