Oglasi za posao

Merchandiser

Podgorica, Crna Gora 24. jul 2024.

Agromont d.o.o.

“AGROMONT” D.O.O. NIKŠIĆ raspisuje oglas za poziciju:

Opis posla:
  • Unaprijeđenje prodaje kroz merchandising aktivnosti;
  • Izlaganje proizvoda u skladu sa propisanim standardima poslovnih partnera;
  • Dopuna i održavanje optimalnih zaliha na policama;
  • Briga o kvalitetu proizvoda i izgledu izložbeno-prodajnog prostora klijenata;
  • Ažurno praćenje i popisivanje cijena u skladu sa kompanijskim smjernicama;
  • Implementacija i koordinacija dogovorenih marketiniških aktivnosti;
  • Postavljanje i održavanje reklamnog materijala u skladu sa propisanim standardima;
Uslovi:
  • Min. srednja stručna sprema IV stepen;
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije;
  • Kreativnost i inicijativa.
Nudimo:
  • Mogućnost napredovanja;
  • Stabilna i redovna mjesečna primanja.
Napomena: Prednost imaju kandidati iz Podgorice.

Molimo kandidate da svoje prijave šalju elektronskim putem na mail jelena.scepanovic@agro.co.me a uz svoju radnu biografiju je poželjno da pošalju i svoju fotografiju.