Oglasi za posao

Vozač/Dostavljač - C kategorije

Podgorica, Crna Gora 25. jul 2024.

MIR CAPITAL d.o.o.

MIR CAPITAL d.o.o. je kompanija koja dugi niz godina uspješno posluje u oblasti veleprodaje hrane i opreme za kućne ljubimce i koja je na tržištu Crne Gore prepoznata kao stabilna i vodeća u svojoj branši.

MIR CAPITAL je kompanija koja svoje uspjehe pripisuje odličnom timu zaposlenih, kojima su obezbijeđena sva zakonom zagarantovana  prava i dodatni benefiti i povoljnosti.

Takođe, našim zaposlenima nudimo strucnu obuku, mogućnost stalnog zaposlenja, mogućnost napredovanja i najveće plate u ovoj branši.

VOZAČ-DOSTAVLJAČ C KATEGORIJE

Broj izvršilaca: 2

Mjesto rada: Podgorica.

Radni dani: ponedeljak – petak

Radno vrjeme: 07h – 15h

Opis posla:
  • Transport/dostava robe veterinarskim stanicama, pet šopovima i poljoprivrednim apotekama. (Podgorica, Danilovgrad, Nikšić i primorje)
  • Transport se vrši kombijem Iveco 3.7t .
Uslovi:
  • SSS;
  • Posjedovanje vozačke dozvole C kategorije;
  • Prethodno radno iskustvo je prednost.
Nudimo:
  • Stimulativnu zaradu medju najvećim u branši, bonuse koji zavise od obima posla, iskustva i zalaganja;
  • Prijatnu, profesionalnu i dinamičnu radnu atmosferu.

Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: m-capital@t-com.me
Zakažite razgovor: 067/233-336
SREĆNO!

M CAPITAL d.o.o.