Oglasi za posao

Vozač - Magacioner

Podgorica, Crna Gora 09. avgust 2024.

Ravel d.o.o.

Ravel d.o.o Podgorica oglašava potrebu za

VOZAČ - MAGACIONER

Opis posla:
  • Upravljanje dostavnim vozilom, utovar, istovar, isporuka na adresu kupca
  • Rad u magacinu, izdavanje robe kupcima, odrzavanje magacina, istovar robe
  • Briga o kvalitetu preuzete i isporučene robe
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije preuzete i isporučene robe
  • Briga o vozilu, održavanje higijene vozila
  • Prijem, smještaj, izdvajanje robe u magacinu
Uslovi:
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću
  • Prednost poznavanje elektro i vodovodnog materijala
Od tebe očekujemo:
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcima
  • Pedantnost, preciznost i efikasnost na poslu
  • Sposobnost rada u timu
Nudimo ti:
  • Dobre finansijske uslove
  • Mladi tim i prijatnu radnu atmosferu
  • Mogućnost napredovanja
  • Priznanja za kvalitetan rad
Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail info@ravel.co.me
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.