Oglasi za posao

Više izvršilaca (m/ž)

Petrovac, Crna Gora 11. avgust 2024.

MONTE CASA Hotel

Kompanija PETROHOTEL DOO, MONTE CASA hotel- Petrovac zbog potreba zapošljavanja raspisuje sledeći konkurs:

AGENT ZA REZERVACIJE/PRODAJU (m/ž)
( 1 izvršilac)

Opis posla:
  • pridržavanje svih propisanih procedura i standarda hotela
  • realizuje i prati booking
  • rješava probleme sa rezervacijama i gostima
  • odgovara na pozive oko upita i rezervacija na ljubazan način, unosi rezervacije
  • preuzima podatke o karticama za plaćanje smještaja
  • precizno zabilježava podatke rezervacija, kodova za poslovne grupe i individualne poslovne grupe
  • obavještava ostala odjeljenja o dolasku VIP gostiju
  • identifikovati rezervacije sa provizijom i obezbijediti potrebne informacije
  • zabilježiti i obraditi informacije u vezi sa depozitom
  • identifikovati i zabilježiti posebne načine plaćanja nakon što su odobreni od strane nadležnih lica
  • doprinosi maksimalnoj popunjenosti hotela pomažući u održavanju precizne kontrole inventara soba
  • zabilježiti zahtjeve za poseban smještaj i apartamane
  • koristi tehnike za povećanje prodaje
  • koristiti istoriju gosta radi personalizovane usluge u hotelu
  • povećava zadovoljstvo gostiju i povećava prihode hotela promovišući  hotelski restoran i ostale hotelske usluge i pogodnosti za goste
  • precizno i pravovremeno odgovarati na sve prepiske (fax. e-mail)
  • obavljati i druge poslove po nalogu nadređenih
Kvalifikacije:
  • SSS/ VSS
  • Iskustvo na istoj poziciji minimum godinu dana
  • Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Komunikativnost, ljubaznost i pristupačnost
  • Razvijene organizacione sposobnosti
  • Pregovaračke vještine
HIGIJENIČARKA
(1 izvršilac)

Opis posla:
  • održava higijenu poslovnih i sanitarnih prostorija i kuhinje, kao i kuhinjskih aparata
  • odlaže otpad na određeno mjesto
  • održava higijenu namještaja u poslovnim prostorijama (usisavanje,brisanje radnih stolova, stolica, podnih površina, vrata i dr)
  • održava čistoću ulaza
  • stara se o trebovanju pribora i sredstva za održavanje higijene (krpe, deterdžent, sredstva za poliranje, papirna galanterija)
  • redovno komunicira sa nadređenima kako bi osigurala ispunjenje svih radnih zadataka u skaldu sa rasporedom i očekivanjima
Uslovi:
  • odgovornost za adekvatno izvršenje svih radnih zadataka vezanih za održavanje higijene
  • prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima i zadacima
  • pouzdanost i odgovornost u obavljanju dužnosti
  • fizičku izdržljivost za obavljanje zadataka, pažnju na detaljima i poštovanje hiijenskih standarda
  • samostalnost, efikasnost, komunikacijeske vještine, prilagodljivost, etika rada i pozitivan stav
RECEPCIONER (m/ž)

Uslovi:
  • VSS
  • obavezno znanje engleskog jezika i još jednog stranog jezika
Opis posla:
  • izvodi radne zadatke ( prijem gostiju, informisanje gostiju , obračun i naplata usluge, administracije, komunikacija sa gostima) u skladu sa upustvima menadzera recepcije.
  • odmah po prijemu gosta dužan je da izvrši  sve neophodne radnje vezane za regostraciju i da sve podatke unesu u računar/ softver
  • obavješava druga odjeljenja o dolascima i odlascima gostiju kao i o posebnim zahtjevima
  • uslužuje gosta za vrijeme njegovog boravka u hotelu, prima i uručuje poruke, izdaje i uručuje kartice od gostiju, čuva i uručuje poštu za hotelske goste.
  • snalažljivost, komunikativnost, premnost na saradnju, odgovornost, ljubaznost, uslužnost.
F&B MENADŽER

Opis pozicije:
  • F&B menadzer je odgovoran za organizaciju svih operativnih procesa cjelokupnog sektora hrane i pića a u cilju pružanja adekvatne usluge gostiju
  • Planiranje, organizacija i kontrola zapolenih , nabavke i finansija u okviru sektora.
  • Sprovođenje prodajnih aktivnosti sektora hrane i pića u cilju povećanje prometa.
  • Formiranje normativa, izmjene i planiranje menija
  • Kontrola troškova
  • Kontrola kvaliteta usluge i standarda
  • Praćenje konkurentnosti u oblasti, trendova, poznavanje promotivnih aktivnosti
Uslovi za kondidata:
  • Radno iskustvo minimum godinu dana na istoj ili sličnoj poziciji sa poznavanjem svih gore nevedenih stavki
  • Izvrsne komunikacione i organizacione vještine
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Aktivno znanje i upotreba kompjutera
  • Profesionalnost, kreativnost,
  • Spremnost za rad pod pritiskom
  • Efikasno rješavanje problema i nepredviđenih situacija
  • Poznavanje procesa budzetiranja i osnova finansijkog poslovanja
  • Zahtijevana stručna sprema - VSS
  • Na razgovor će biti pozvani kandidati koji uđu u uži krug
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: lelar@t-com.me
Rok za konkurisanje 11.08.2024.