Oglasi za posao

Transportni radnik - sortirač

Podgorica 08. avgust 2024.

Centar za reciklažu doo Nikšić

DOO “CENTAR ZA RECIKLAŽU” NIKŠIĆ
objavljuje oglas za popunu slobodnih radnih mjesta:

BROJ IZVRSILACA: 2 (dva)
MJESTO RADA: Otkupni centar Podgorica;
USLOVI: IV ili III stepen SS, poželjno radno iskustvo

OPIS POSLA:
  • Vrši sortiranje materijala po vrstama i kvalitetu robe u izmiješanom i nesortiranom stanju;
  • Učestvuje u prenosu materijala sa jednog na druga mjesta i priprema ga za utovar;
  • Vrši sortiranje na traci ili trotoaru i opslužuje makaze;
  • Čisti prostor na kome  vrši radnu aktivnost, i zajedno sa radnikom na makazama, čisti i održava prostor makaza i održava ih u upotrebnom stanju;
  • Koristi lična zaštitna sredstva i pridržava se propisanih mjera zaštite na radu, kao i mjera zaštite od požara, a prema normativu Poslodavca;
  • Ostale poslove radi po nalogu rukovodioca sektora i izvršnog direktora i njima je odgovoran.

Prijavu sa kratkom biografijom i kontakt  telefonom poslati na mejl: mirjana.radulovic@czr.co.me ili na adresu:  DOO “Centar za reciklazu” Nikšić, Kočani bb (poštom ili lično na arhivu Društva), zaključno sa 08.08.2024. godine.
Nakon zaključivanja oglasa, izabrani kandidati, će biti obaviješteni o danu i mjestu kada će se obaviti razgovori.