Oglasi za posao

Stručni saradnik za finansije i računovodstvo (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 09. avgust 2024.

VEZUV d.o.o.

Mi smo lider u industriji. Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa.

U potrazi smo za sistematičnom i proaktivnom osobom, koja će se pridružiti našem timu na poziciji:

Stručni saradnik za finansije i računovodstvo
Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Knjiži dnevne eurske i devizne izvode banaka, debitne i kreditne kartice, blagajnu i sve druge oblike gotovine i gotovinskih ekvivalenata
  • Knjiži i dokumentuje sve poslovne promjene
  • Knjiži sve ulazne i izlazne fakture
  • Prati pribavljanje i aktiviranje osnovnih sredstava, kao i prodaju i otuđenje, te evidentira poslovne promjene u glavnoj knjizi
  • Vodi posebno knjigovodstvo osnovnih sredstava za poslovne i poreske namjene
  • Mjesečni obračun knjigovodstvene amortizacije
  • Kontroliše i knjiži magacinsko-servisno knjigovodstvo rezervnih djelova i potrošnog materijala
  • Priprema i izvršava naloge za domaća i ino plaćanja
  • Prati i blagovremeno zatvara primljene i date avanse
  • Praćenje, knjiženje i pripremanje obračuna za ugovore o poslovnoj saradnji
  • Učestvuje u sastavljanju PDV prijave
  • Prati stanje sredstava po bankama i po tekućim računima, radi kontrole plaćanja i izvještavanja
  • Obezbjeđuje usaglašavanje bankovnih računa
  • Vodi evidenciju o svim kreditima i garancijama
  • Obrađuje dokumenata za popise
  • Priprema podatke za izradu periodičnih izvještaja
  • Priprema sve vrste izvještaja i obrazaca za potrebe zavoda za statistiku, poslovnih banaka,
  • poreske uprave i drugih institucija
  • Učestvuje u izradi finansijskih izvještaja
  • Daje predloge za unapređenje u svom djelokrugu rada
  • Sprovodi obračune, predzaključne radnje i knjiženja na kraju poslovne godine
Uslovi:
  • VSS - Ekonomija
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Minimum 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
Profil kandidata:
  • Orjentisanost na detalje
  • Sistematičnost
  • Proaktivnost
  • Povjerljivost
  • Usmjerenost na razvoj
Šta možete da očekujete od nas:
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mjesečnu nadoknadu za sportske aktivnosti
  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje
Ukoliko ste željni novog iskustva, uživate u timskom radu i tražite dugoročan posao, pošaljite svoj CV na e-mail adresu
posao@vezuv.me
Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.