Oglasi za posao

Šef/ica recepcije

Tivat, Crna Gora 09. avgust 2024.

Porto Palace

Porto Palace 5* hotel, mjesto luksuznog življenja na samom rubu mora, uz svoj wine bar s vrhunskom ponudom vina iz svih krajeva svijeta i ekskluzivnim restoranom mediteranske kuhinje, adresa je za glamur i stil.

U želji da ostanemo prepoznati po visokokvalitetnim uslugama, u potrazi smo za iskusnim kandidatom koji će se pridružiti našem timu na poziciji

ŠEF/ICA RECEPCIJE
Lokacija: Tivat
Opis posla:
  • Vodi i koordinara radom Službe recepcije;
  • Vrši prodaju hotelskih usluga u domenu svog ovlašćenja;
  • Koristi tehnike za povećanje prodaje;
  • Realizuje i prati booking;
  • Vodi računa o fakturisanju i naplati hotelskih usluga;
  • Stara se da smještaj gostiju i pružanje usluga budu na visini koja odgovara ugledu i rangu hotela i određenim standardima;
  • Raspoređuje radnike na rad, daje im uputstva o načinu rada;
  • Obučava i ocjenjuje rad zaposlenih u Službi;
  • Razvija i održava pozitivne radne odnose sa drugim službama;
  • Rješava probleme i prigovore gostiju;
  • Izvještava nadredjene o radu Službe;
  • Obavlja korespondenciju sa domaćim i inostranim partnerima;
  • Obavlja i druge poslove u Službi recepcije po nalogu menažera hotela.
Uslovi:
  • 2 godine relevantnog radnog iskustva
  • Fluentno poznavanje engleskog jezika
  • Aktivno korišćenje MS Office paketa
Šta možete da očekujete od nas:
  • Šansu za razvoj karijere u jednom od najekskluzivnijih objekata na crnogorskom primorju
  • Obezbjeđen obrok
  • Obezbijeđen smještaj
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje
Za više informacija možete pozvati broj telefona:  +382 67 170 045
Svi zainteresovani kandidati mogu aplicirati slanjem CV-a na e-mail:
office@generalinvest.me

General invest