Administrativni radnik / Referent u računovodstvu i finansijama (m/ž)

Danilovgrad 13. septembar 2024.

Astoria group

Astoria grupa raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

Administrativni radnik / Referent u računovodstvu i finansijama

Opis posla:
  • Knjiženje i kontrolisanje ulazne i izlazne dokumentacije;
  • Kontrolisanje i usaglašavanje obaveza i potraživanja;
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo;
  • Komunikacija sa klijentima i ostalim zaposlenima;
  • Aktivno učešće u svakodnevnim aktivnostima sektora u vođenju poslovnih knjiga i robno- materijalnog računovodstva;
  • Priprema i dostava izvještaja na zahtjev poslodavca;
  • Izrada kompenzacija.
Uslovi:
  • SSS, VS, VSS (ekonomskog ili drugog srodnog usmerenja);
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima i
  • Rad u MS Office paketu – srednje/napredno znanje Excel-a
Prevoz je obezbijeđen iz Podgorice

Prijave sa radnom biografijom slati na e-mail: milena.radevic@nemesis.co.me

Nemesis d.o.o. - Astoria Group