Oglasi za posao

Arhitekta (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 20. septembar 2024.

EUROZOX DOO

Eurozox doo proširuje svoj tim i poziva kandidate da se prijave za poziciju:

ARHITEKTE (m/ž)
Iskustvo nije obavezno

Lokacija: [Ekspozitura Podgorica]

Opis posla: Tražimo talentovanog i kreativnog arhitektu koji je na početku svoje karijere i želi da se razvija u dinamičnom i stimulativnom radnom okruženju. Iskustvo nije obavezno.

Ključne odgovornosti:

  • Učešće u kreiranju arhitektonskih projekata i planova
  • Izrada 2D i 3D nacrta i vizualizacija
  • Saradnja sa timom građevinskih inženjera, dizajnera i drugih stručnjaka
  • Upoznavanje sa relevantnim građevinskim propisima i standardima
  • Priprema dokumentacije za izdavanje građevinskih dozvola
  • Asistencija u nadzoru tokom realizacije projekata
Uslovi:
  • Završena visoka škola ili fakultet (arhitektura ili srodne oblasti)
  • Poznavanje rada u softverima kao što su AutoCAD, SketchUp, Revit, 3ds Max ili slični
  • Spremnost za učenje i rad u timu
  • Dobre komunikacione i organizacione veštine
  • Kreativnost i oko za detalje
Nudimo:
  • Priliku za sticanje prvog radnog iskustva u struci
  • Rad na raznovrsnim i izazovnim projektima
  • Mentorsku podršku i obuku
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • Stimulativna primanja

Kako se prijaviti: Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju, pošaljite svoj CV i portfolio na tijana.mentovic@eurozox.com najkasnije do 20.09.2024.
Radujemo se vašoj prijavi!

EUROZOX DOO