Oglasi za posao

Auto električar

Podgorica, Crna Gora 30. septembar 2024.

JADRAN AUTO -SERVIS

Želite da radite u dinamičnom okruženju sa stručnim timom? Pridružite nam se kao auto električar!

Opis posla:
  • Dijagnostika i popravka električnih sistema u vozilima
  • Ugradnja i održavanje električne opreme
  • Rad sa najnovijom dijagnostičkom opremom
Uslovi:
  • SSS
  • Iskustvo na sličnim poslovima (prednost)
  • Poznavanje rada sa električnim instalacijama i dijagnostikom
  • Preciznost, odgovornost i timski duh
Nudimo:
  • Stalno zaposlenje sa mogućnošću napredovanja
  • Konkurentna plata i bonusi
  • Prijatan radni ambijent i podrška iskusnog tima
  • Rad sa modernom tehnologijom i kontinuirano usavršavanje
Prijava: Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na mail adresu ivan.lakicevic@jadranauto.me ili ih donijeti lično u našu kancelariju na adresi Magistralni put Podgorica – Petrovac, 30B. Rok za prijavu je 30.09.2024. godine.
Pridružite se našem timu i postanite dio uspješne priče!