Oglasi za posao

Konobar/Šanker (m)

Podgorica, Crna Gora 19. septembar 2024.

Camper Bar

CAMPER BAR raspisuje konkurs za radno mjesto:

KONOBAR / ŠANKER (M)

Lokacija: Podgorica

Opis posla:
Pozivamo sve odgovorne i entuzijastične osobe da se pridruže našem timu na poziciji šankera/konobara! Tražimo komunikativne, ljubazne i profesionalne kandidate koji će svojim radom doprinijeti ugodnoj atmosferi našeg lokala.

Glavne odgovornosti:
  • Priprema i posluživanje pića prema narudžbini.
  • Usluživanje gostiju uz visok nivo profesionalizma i ljubaznosti.
  • Održavanje čistoće i urednosti šanka i radnog prostora.
  • Vođenje evidencije o prodaji i upravljanje gotovinom.
  • Rad u skladu sa standardima higijene i bezbjednosti.
Uslovi:
  • Iskustvo u radu na poziciji šankera/konobara je prednost, ali nije obavezno.
  • Odlične komunikacione veštine i pozitivan pristup radu.
  • Sposobnost rada u timu i pod pritiskom.
  • Fleksibilnost i spremnost za rad u smjenama, uključujući vikende i praznike.
Nudimo:
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju.
  • Konkurentnu zaradu uz mogućnost napredovanja.
  • Obuku za kandidate bez iskustva.
  • Redovnu isplatu i korektne uslove rada.
Ako ste motivisani, odgovorni i želite postati deo našeg tima, pošaljite svoj CV na camperbarpodgorica@gmail.com ili nas kontaktirajte na broj telefona 068 800 700 najkasnije do 19.09.2024.
Radujemo se vašoj prijavi!
Camper Bar