Oglasi za posao

Regionalni menadžer prodaje (m/ž)

Budva, Bar, Ulcinj, Cetinje i Zeta 14. septembar 2024.

Enigma Company d.o.o.

ENIGMA COMPANY DOO, jedna od vodećih kompanija u distribuciji robe i usluga namijenjenih HoReCa tržištu, oglašava potrebu za pozicijom:

Regionalni menadžer prodaje za područje Budve, Bara, Ulcinja, Cetinja i Zete

Ukoliko ste komunikativni, dobro organizovani i volite rad na terenu, prijavite se za traženu poziciju.

Uslovi:

  • SSS ili VSS
  • Poželjno iskustvo na poslovima iz segmenta prodaje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražene Komunikacijske vještine
  • Inicijativnost, organizovanost i orijentisanost na rezultate
  • Prednost iskustvo u HoReCa kanalu prodaju

Opis posla:

  • Obilazak objekata na dodijeljenom terenu sa fokusom na kafiće, restorane, hotele, ugostiteljske objekte,….
  • Samostalan i direktan rad sa kupcima na terenu  na realizaciji prodajnih ciljeva, razvoju odnosa i postizanju lojalnosti kupaca
  • Ponuda proizvoda iz prodajnog asortimana I širenje asortimana kod postojećih kupaca
  • Kreiranje porudžbenica za kupce
  • Briga o kupcima, pregovaranje,  praćenje realizacije i rokova naplate potraživanja u komunikaciji sa kolegama iz sektora (finansija) naplate
  • Širenje prodajne mreže (aktivacija novih kupaca), briga i odgovornost za postojeće kupce i uspostavljanje saradnje sa novim klijenatima
  • Izvještaji o rezultatima, ostali poslovi u skladu sa prirodom radnog mjesta

Nudimo vam:

  • Rad u stabilnoj i sigurnoj firmi
  • Posao na duži vremenski period
  • Uspješan rad u dobro koordiniranom timu
  • Poslovni automobil, telefon, tablet
  • Stimulativna primanja vezana za rezultate rada sa fiksnim i  varijabilnim (procenat prodaje) dijelom zarade
  • Već postavljenu razgranatu mrežu aktuelnih kanala prodaje: kafića, hotela, restorana

Prijave (CV) slati na mail: office@enigmacompany.me do 14.09.2024.god.
Postanite i vi dio našeg tima!
*Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor, biće kontaktirani.*