Oglasi za posao

Serviser

Donja Gorica, Podgorica 21. septembar 2024.

VEZUV d.o.o.

Mi smo lider u industriji. Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa.

Za potrebe službe tehničkog održavanja terminala, u potrazi smo za osobom koja bi radila na poziciji:

Serviser

Lokacija: Donja Gorica, Podgorica
Služba: Servisnog održavanja
Radno vrijeme: Rad u smjenama, 6 dana u sedmici

Opis posla:
  • Pripremanje za rad i kontrola ispravnosti terminala za klađenje, uređaja i opreme u poslovnicama;
  • Montiranje/demontiranje, kontrola i servisiranje opreme;
  • Održavanje tehničke ispravnosti uređaja i opreme u automat klubu (montiranje, kontrola, servisiranje, popravljanje);
  • Obezbjeđivanje ispravnosti uređaja i opreme u automat klubu prema definisanim standardima;
  • Rad na zamjeni dotrajalih djelova novim;
  • Tehnički održavanje i popravljanje opreme (rezervne djelove za rad terminala);
  • Udaljeno pristupanje terminalima radi otklanjanja kvarova, ažuriranja sistema i sl.;
  • Asistencija saradnicima na terenu preko telefona;
  • Evidentiranje podatka o servisiranim uređajima;
  • Testiranje izvršenih popravki;
  • Usmjeravanje i informisanje korisnika uređaja o načinu korišćenja opreme;
  • Pružanje obuke i instrukcija zaposlenima za pravilnu upotrebu instalirane opreme.
Uslovi:
  • Srednja stručna sprema elektrotehničkog usmerenja;
  • Prethodno radno iskustvo na servisu računara;
  • Poželjno radno iskustvo na servisu slot mašina i ruleta;
  • Vozačka dozvola B kategorije.
Šta možete da očekujete od nas:
  • Privatno zdravstveno osiguranje;
  • Mjesečnu nadoknadu za sportske aktivnosti;
  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo;
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove;
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje;
  • Dugoročno angažovanje.
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV na e-mail adresu
posao@vezuv.me
Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.