Oglasi za posao

Marketing menadžer junior

Nikšić, Crna Gora 22. septembar 2024.

Temaso d.o.o. Nikšić

Preduzeće "Temaso" iz Nikšića, jedna od vodećih firmi na tržištu Crne Gore u segmentu kućnih aparata, traži odgovorne i dinamične kandidate za sljedeću poziciju:

Opis posla:
  • Aktivno učešće u realizaciji usvojenih marketing aktivnosti po odobrenom godišnjem planu;
  • Saradnja sa prodajnim timom radi usaglašavanja marketing aktivnosti i prodajnih ciljeva; saradnja sa drugim sektorima u firmi; saradnja sa eksternim agencijama u cilju postizanja pravovremene realizacije marketing aktivnosti;
  • Aktivno učešće u organizaciji i koordinaciji marketing i promotivnih događaja;
  • Učešće u kreiranju i produkciji neophodnih marketing materijala;
  • Podržava i pomaže eksternim agencijama u izradi sadržaja za digitalni marketing i druge marketing kampanje;
  • Pomaže u kreiranju i ažuriranju sadržaja na različitim platformama, uključujući web site, facebook, instagram, blog i e-mail;
  • Organizacija direktne komunikacije ka kupcima kroz newsletter, viber ili e-mail kampanje;
  • Prati i podržava prodajni tim u aktivnostima na društvenim mrežama i komunikaciji sa pratiocima;
  • Nadzire marketing kampanje i aktivnosti, prati njihovu realizaciju, analizira rezultate prodaje i aktivno radi na unapređenju performansi;
  • Priprema grafičke, pisane i verbalne prezentacije i izveštaje sa analizama, statistikama i uvidima;
  • Aktivno učestvuje i prati realizaciju marketing i brend razvojnih projekata i na redovnom nivou izvještava o njihovoj realizaciji;
  • Praćenje trendova u industriji, izveštavanje o njima i predlaganje novih razvojnih projekata radi unapređenja marketing miksa;
  • Učestvovanje u izradi strategijskog plana  - razvijanje dugoročne marketinške strategije, definisanje  ciljeva, održavanje i jačanje brenda, širenje brand awernesa i  na druga tržišta;
  • Praćenje tržišta i aktivnosti konkurencije, identifikovanje ciljne publike, potreba konkurencije, trendova na tržištu radi kreiranja marketing planova i strategije;
  • Organizovanje i sprovođenje istraživanja tržišta;
  • Odgovornost za zaduženja data od strane neposrednog rukovodioca;
  • Generalno daje podršku drugim sektorima, odgovara na telefonske pozive, sortira materijale, organizuje sastanke.
Profil kandidata:
  • Visoka stručna sprema
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Posjedovanje vozačke dozvole (aktivan vozač)
  • Prethodno iskustvo na marketing aktivnostima najmanje 2 godine.
  • Poznavanje marketinških alata i društvenih mreža, softvera poput Google Analytics, CRM sistem i sl.
Od kandidata očekujemo:
  • Komunikativnost, kreativnost i spremnost na aktivan i timski rad
  • Organizacione sposobnosti i usmjerenost ka rezultatima
  • Analitičan, temeljan i sistematičan pristup u radu
  • Pokretanje kreativne i efektivne strategije
  • Sposobnost analize podataka i njihovog interpretiranja radi donošenja marketinških odluka
  • Odlične komunikacione vještine u pisanoj i verbalnoj komunikaciji
  • Efikasna prioritizacija zadataka sa pažnjom na detalje
  • Implementiranje najbolje prakse za digitalni uspeh
  • Realizacija brend integriteta kroz sve kanale
Nudimo:
  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Odlične međuljudske odnose
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj
  • Radno mesto - Nikšić
  • Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Svoj CV poslati do 22.09.2024. na e-mail:
office@temaso.com