Oglasi za posao

Referent prodaje u kancelariji

Tivat, Crna Gora 28. septembar 2024.

Montefish doo – Premium store Tivat

Montefish doo Tivat zapošljava 2 izvršioca na poziciji:

Kratak opis posla:
  • Komunikacija sa kupcima, primanje porudžbina i izrada faktura,
  • Pripremanje aktuelne komercijalne ponude i prezentacija, postojećim i potencijalnim kupcima putem mail-a ili telefonskih poziva,
  • Sprovođenje usvojene strategije i plana prodaje,
  • Saradnja sa ostalim sektorima kompanije.
Uslovi:
  • Razvijene komunikacijske  i prezentacijske vještine,
  • Spremnost na timski rad,
  • Odgovornost, organizovanost i proaktivnost u radu,
  • Poznavanje rada na računaru.
Nudimo:
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj sa mogućnošću napredovanja,
  • Konkurentnu zaradu,
  • Ugovor na određeno vrijeme sa mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme.
Kontakt telefon +382 69 316 424
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail info@montefish.me

Montefish d.o.o.