Oglasi za posao

Administrativni Asistent

Podgorica, Crna Gora 03. oktobar 2024.

Renomirani poslodavac

Potreban:

Opis posla:
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom i telefonskim pozivima: prijem i prenos informacija, službene pošte i druge korespodencije
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije
  • Korišćenje tehnike koju radni zadaci zahtijevaju (aparata za kopiranje, skeniranje i sl.)
  • Priprema sastanaka, izrada zaspisnika sa sastanaka, kako internih tako i eksternih
  • Priprema, pregled i administracija svih vrsta poslovnih dokumenata (ugovora, ponuda, zahtjeva, dopisa, izvještaja, analiza…), kao i njihovo dalje procesuiranje
  • Nabavka kancelarijskog materijala i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi
  • Ostali administrativni poslovi
Uslovi:
  • VSS
  • Poželjno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno prethodno iskustvo u građevinskoj firmi, kao i na poslovima prodaje
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV na e-mail adresu
posao020@gmail.com