Oglasi za posao

Administrator u kadrovskoj službi

Podgorica, Crna Gora 03. oktobar 2024.

Vezuv

Vezuv širi svoj tim!
Mi smo lider u industriji. Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa.
Za sjedište naše kompanije u Podgorici potreban nam je:

Lokacija: Podgorica
Sektor: Nabavka, logistika i kadrovski poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme, pon-pet

Opis posla:
  • Koordinira aktivnostima za personalnu administraciju
  • Odgovoran za ažurnu  i tačnu bazu podataka zaposlenih i usklađenost istih sa zakonskom regulativom
  • Obezbjeđuje bazu podataka o zaposlenima i kontroliše tačnost unosa podataka sa ciljem podrške pravovremenoj i tačnoj isplati zarada i naknada
  • Prati potpisivanje i arhiviranje svih dokumenata iz oblasti ljudskih resursa u skladu sa procedurama i u okviru zakona
  • Izrađuje sve vrste potvrda o zaposlenju
  • Administrira kreditnu dokumentaciju zaposlenih u dijelu informacija koje se tiču podataka o radnom angažmanu
  • Priprema dokumentaciju za prijavu i odjavu zaposlenih
  • Obezbeđuje tajnost ličnih podataka zaposlenih i podataka u vezi sa iznosima zarada i naknada
  • Izrađuje sve vrste izvještaja koji se mogu dobiti iz baze kadrovske evidencije
  • Izrađuje rješenja za korišćenje godišnjih odmora
Uslovi:
  • SSS/VSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od minimum 2 godine
  • Sistematičnost
  • Analitičnost
  • Preciznost
Šta možete da očekujete od nas:
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mjesečnu nadoknadu za sportske aktivnosti
  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV na e-mail adresu
posao@vezuv.me
Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.

VEZUV d.o.o.