Oglasi za posao

Agent prodaje na terenu (m/ž)

Crna Gora 04. oktobar 2024.

Orion telekom Crna Gora

AGENT PRODAJE NA TERENU (m/ž)

Mjesto rada: Svi gradovi na teritoriji CG (Prioritet: Bijelo Polje, Nikšić, Mojkovac, Kolašin, Podgorica)

Mi smo mlada, inovativna i dinamična telekomunikaciona kompanija.

Mi smo Orion telekom!
Kompanija Orion telekom je nastala 2010. godine u Beogradu, integracijom tri vodeća alternativna Internet provajdera (Media Works, Neobee.net i SezamPro). Iako smo mlada kompanija, iza nas stoji iskustvo u telekomunikacijama od preko 20 godina.

Od 2015. godine, Orion telekom posluje i na tržištu Crne Gore.
Kompanija je fokusirana na akvizicije, integraciju i razvoj alternativnih telekomunikacionih resursa sa ciljem da isporuči najkvalitetnije servise fiksne telefonije i Internet konekcije za privatne i poslovne korisnike.
Uslijed konstantnog povećanja obima posla i broja klijenata, tražimo nove ambiciozne i vrijedne kolege za poziciju Agenta prodaje na terenu.

Opis posla:
  • Prodaja telekomunikacionih proizvoda i usluga po sistemu door to door (od vrata do vrata) – fizička lica.
  • Pronalaženje novih, i održavanje kontakta sa postojećim korisnicima.
  • Obavještavanje korisnika o servisima i proizvodima, cijenama, kampanjama i pružanje svih drugih relevantnih informacija.
  • Praćenje i kontrola izvršenih porudžbina.
  • Aktivno učešće u realizaciji zadatih individualnih ciljeva kao i ciljeva tima.
Od idealnog kandidata očekujemo:
  • Iskustvo u prodaji. Prednost dajemo kandidatima koji posjeduju iskustvo u terenskoj prodaji.
  • Aktivno korištenje i poznavanje MS Office paketa.
  • Poznavanje nekog od stranih jezika je poželjno, ali nije odlučujući faktor.
  • Izražene komunikacione i prezentacijske vještine.
  • Proaktivnost i samostalnost u izvršavanju zadataka.
  • Minimum SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije je prednost.
Kandidatima koji uđu u uži krug nudimo:
  • Kompetitivnu zaradu i atraktivan bonusni sistem.
  • Obezbijeđenu obuku i onboarding proces
  • Dinamičnu radnu atmosferu, timski rad i profesionalnu podršku.
  • Mogućnost napredovanja kroz sticanje novih znanja i vještina.
  • Mogućnost značajne dodatne zarade ukoliko ste penzioner ili student zbog fleksibilne prirode radnog vremena.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug izbora. Sve prijave biće tretirane uz potpunu diskreciju i poštovanje pravila o zaštiti privatnosti.

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, pozivamo Vas da nam pošaljete Vaš CV elektronskim putem na mail: dragan.drobnjak@oriontelekom.me i davor.radoncic@oriontelekom.me
Sve aplikacije biće tretirane uz potpunu diskreciju. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
www.oriontelekom.me