Oglasi za posao

Građevinski tehničar

Podgorica, Crna Gora 22. oktobar 2024.

GEO-PUT PROJECT

Konkurs
za radno mjesto
- GRAĐEVINSKI TEHNIČAR –

Firma "GEO-PUT PROJECT" d.o.o. Podgorica, sa sjedištem u ul. Iva Vizina br. 2, raspisuje konkurs za sledeće radno  mjesto:
GRAĐEVINSKI TEHNIČAR - broj izvršilaca 2

Potrebni uslovi:
  • IV stepena stručne spreme
  • Minimum 3-5 godina radnog iskustva
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
Opis posla:
  • Priprema zemljišta za početak radova
  • Određivanje dinamike i redosleda izvođenja radova
  • Planiranje broja potrebnih radnika i količine materijala
  • Svakodnevna organizacija i kontrola poslova, kako bi se izbegle poteškoće i zastoji u građenju
Profil kandidata:
  • Odgovoran
  • Stručan
  • Orijentisan ka timskom radu
Nudimo:
  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Stimulativna nagrađivanja zavisno o poslovnim rezultatima i rezultatima tima
Napomena: Prijave sa biografijom (CV) možete poslati na mail adresi geoput.office@gmail.com Kontakt broj: +382 67 124-440
Firma "GEO-PUT PROJECT" d.o.o. Podgorica zadržava pravo da pozove na razgovor samo odabrane kandidate.