Oglasi za posao

Referent za poslove finansijske operative (m/ž)

Budva, Crna Gora 12. oktobar 2024.

Dukley Hotels and Resorts

Smješteni u srcu crnogorske obale Jadranskog mora, Dukley Hotels & Resort 5* nudi raznovrsne smještajne jedinice i usluge prilagođene kako poslovnim tako i rekreativnim potrebama. To uključuje 3 hotela, 3 privatne plaže, bazen, 6 restorana, 3 konferencijske sale i prostor za wellness i SPA tretmane.  Spajajući urođenu crnogorsku gostoljubivost i mediteransku šarmantnost s visoko obučenim timom profesionalaca, stvorili smo dobrodošlo okruženje i stekli reputaciju mjesta gdje možete uživati, bilo kao naš gost ili naš zaposleni.

Tražimo poziciju:

Referent za poslove finansijske operative

Opis posla:
  • Učestvuje u izradi budžeta i forecast-a,
  • Izrađuje finansijske izvještaje: dnevne, mjesečne, kvartalne i godišnje (P&L, Cash flow, Revenue Report), kao i ad-hoc izvještaje za potrebe menadžmenta,
  • Redovno vrši kontrolu i evidenciju troškova,
  • Razvrstava prihode firme i prati da su sve finansijske transakcije pravilno evidentirane i prijavljene,
  • Kontroliše postupak prikupljanja podataka iz softverskih proizvoda,
  • Obavlja ostale zadatke iz djelokruga finansija,
  • Sarađuje sa drugim odjeljenjima (računovodstvom, prodajom…),
  • Vodi evidenciju o svim vrstama osiguranja, priprema i produžava polise osiguranja u saradnji sa osiguravajućim kućama,
  • Radi na pripremi i obračunu zarada za zaposlene.
Uslovi:
  • Iskustvo u hotelijerstvu je obavezno u trajanju od minimum 1 godine u službi finansija
  • Finansijsko izvještavanje, analitičnost,
  • Dobre komunikacijske vještine,
  • Poznavanje zakonskih propisa i pravila o finansijama i računovodstvu,
  • Napredno poznavanje Microsoft Office paketa
Nudimo:
  • Rad u dinamičnom i stabilnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@dukley.com

Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor biće kontaktirani.