Oglasi za posao

Arhitekta (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 07. novembar 2024.

ETG GRUPA

Vlasnik ETG grupe raspisuje oglas za saradnika:

ARHITEKTU
u timu za razvoj projekata

Oglas za posao: Arhitekta u timu za razvoj projekata
Lokacija: Podgorica
Tip zaposlenja: Puno radno vrijeme

Opis posla:
ETG Grupa traži iskusnog arhitektu koji će blisko sarađivati sa vlasnikom na kreiranju i analizi investicionih potencijala u razvoju projekata. Idealni kandidat posjeduje bogato iskustvo u projektovanju i urbanizmu, sa dokazanim sposobnostima u vođenju kompleksnih projekata.

Uslovi:
  • Minimum 10 godina iskustva u projektovanju i urbanizmu;
  • Posjedovanje licenci za projektovanje, nadzor i reviziju.
Šta nudimo:
  • Obuku i edukaciju u tehnologijama zelene gradnje;
  • Mogućnost usavršavanja u upravljanju i vođenju projekata;
  • Stimulativnu finansijsku nadoknadu za vaše angažovanje.
Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite vaš CV i motivaciono pismo na: mladen.bajkovic@etggrupa.com.

ETG GRUPA