Oglasi za posao

Magacioner (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 01. maj 2024.

Urion d.o.o.

Društvo za proizvodnju, posredovanje i promet "URION" d.o.o. sa sjedištem u Podgorici - raspisuje oglas za radno mjesto:

Opis posla:
  • Realizacija aktivnosti prijema i uskladištenja proizvoda iz oblasti medicinskih sredstava, ljekova i medicinskih uređaja (kontrola kvaliteta i kvantiteta robe i vođenje evidencije o prijemu);
  • Pravilno održavanje postojeće robe u magacinu;
  • Kontrola kvalitativnog i kvantitativnog stanja otpremljenih proizvoda od dobavljača;
  • Vršenje popisa robe;
  • Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije (naloga);
  • Praćenje propisanih uslova skladištenja.
Uslovi za kandidate:
  • SSS; Srednja medicinska škola;
  • Organizovanost, pedantnost, tačnost i spretnost;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Obavezno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Poznavanje engleskog jezika.
Zainteresovani kandidati mogu poslati kratak CV, kopiju diplome i vozačke dozvole do 01.05.2024. godine na mail: jelena.cukovic@urion.me sa naznakom “Prijava za poziciju magacioner”.