Oglasi za posao

Recepcioner/ka u poslovnoj zgradi

Podgorica, Crna Gora 02. maj 2024.

VEZUV d.o.o.

Mi smo lider u industriji. Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa.

Za sjedište naše kompanije u Podgorici potreban nam je:

Lokacija: Podgorica

Opis posla:
  • Prijem klijenata
  • Vođenje evidencije lica za pristup u službene prostorije
  • Administrativni recepcionerski poslovi
  • Popunjavanje potrebne dokumentacije prema procedurama
  • Izrada izvještaja
  • Izrada vanrednih izvještaja po nalogu rukovodioca
Uslovi:
  • SSS/VSS
  • Osnovno poznavanje MS Office programa
  • Profesionalna komunikacija
  • Organizacija i adekvatno raspoređivanje prioriteta
Šta možete da očekujete od nas:
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mjesečnu nadoknadu za sportske aktivnosti
  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti putem mejl adrese
posao@vezuv.me
Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.