Oglasi za posao

Pomoćni konobar

Budva, Crna Gora 31. mart 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Smješteno u živopisnom zalivu sa prelijepim privatnim plažama i pogledom koji izaziva strahopoštovanje, ovo je prekrasan primorski odmor. Dukley apartmani sa pogledom na kristalno čisto Jadransko more čine Dukley Hotel jednom od vrhunskih destinacija za odmor u Crnoj Gori.
Tražimo poziciju:

Odgovoran:
  • Šefu restorana.
Opis posla:
  • Pridržavanje svih postavljenih standarda, procedura i pravila ponašanja;
  • Neposredno asistiranje konobaru prilikom usluživanja gostiju u restoranu i na plaži;
  • Dostava hrane u okviru kompleksa i prikupljanje posuđa iz apartmana;
  • Postavljanje i raspremanje stolova u skladu sa standardima restorana;
  • Održavanje urednosti stolova, stolica i okolnog prostora;
  • Brine se o urednosti i čistoći escajga, čaša, stolnjaka, stolova, ležaljki, vozila za dostavu i druge opreme neophodne za uredno poslovanje.
Uslovi:
  • III/IV stepen ugostiteljski smjer;
  • Odgovoran, tačan , samostalan u radu i sistematičan pristup radu;
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake  komunicikacije sa saradnicima i nadležnima.
Mjesto rada:
  • Dukley Hotel u Budvi

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me
Rok za prijavu:
31.03.2023.godine

Poslovi iz iste kategorije

  Poslastičar

  Barmen

  Pomoćni radnik u pekari