Oglasi za posao

Kuvar

Budva, Crna Gora 31. mart 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Nestled in a picturesque bay featuring beautiful private beaches and awe-inspiring views, this is a gorgeous seaside retreat. Deluxe apartments overlooking the crystal clear Adriatic sea make Dukley Hotel one of Montenegro’s premier holiday destinations.
We are looking for position:

Kuvar
Broj slobodnih radnih mjesta: 6

Odgovoran: Šefu smjene.

Opis posla:
  • Pravovremeno i kvalitetno  izvršava poslove i zadataka iz svog djelokruga rada;
  • Planira, priprema i izvodi radne zadatke i radi po instrukcijama prvog kuvara;
  • Prima i obrađuje namirnice po utvrđenom normativu, aranžira i izdaje obroke;
  • Stara se da se poštuju svi standardi kvaliteta, temperature, izgleda, čistoće i veličine porcija;
  • Dodjeljuje zadatke  pomoćnim kuvarima u kuhinji;
  • Provjerava da li se posao obavlja tačno i valjano;
  • Nadzire rad pomoćnog osoblja u kuhinji;
  • Racionalno koristi energiju, materijal i vrijeme;
  • Prezentuje način spremanja hrane gostima na švedskom stolu;
  • Sporazumijeva se sa gostima na jednom stranom jeziku, komunicira sa saradnicima, prisustvuje sastancima osoblja kuhinje;
  • Pogodan/naje za timski rad;
  • Odgovoran je za kvalitet usluge koju pruža;
  • Stara se o održavanju higijene objekata i opreme u kuhinji uz poštovanje definisanih postupaka čišćenja i održavanja;
  • Obučava zaposlene u kuhinji za obavljanje aktivnosti u skladu sa standardima i pravilima hotela;
  • Brine o ličnoj higijeni i prijatnom izgledu osoblja, brine o čistoći radnog prostora;
  • Obavlja i ostale poslove po nalogu nadređenog.

Uslovi:
  • III/IV stepen kuvarski smjer;
  • Odgovoran, tačan, samostalan u radu i sistematičan pristup radu;
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake  komunicikacije sa saradnicima i nadležnima.
Radno iskustvo
  • Najmanje tri godine radnog iskustva na  navedenoj  poziciji u hotelima ili restoranina.
Mjesto rada:
  • Dukley Hotel u Budvi.
Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me
Rok za prijavu:
31.03.2023.godine