Oglasi za posao

Welcome desk domaćin

Budva, Crna Gora 31. maj 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Smešteno u živopisnom zalivu sa prelepim privatnim plažama i pogledom koji izaziva strahopoštovanje, ovo je prekrasan primorski odmor. Dukley apartmani sa pogledom na kristalno čisto Jadransko more čine Dukley Hotel jednom od vrhunskih destinacija za odmor u Crnoj Gori.
Tražimo poziciju:

Odgovoran: Supervizoru welcome deska

Opis posla:
  • Welcome desk hostesa prati i usmjerava saobraćaj ličnih i sluzbenih vozila, uključujući licna vozila gostiju, taksi vozila, limuzine i autobuse.
  • Welcome desk hostesa je odgovorna da su vozila pravilno parkirana i da ne ometaju efikasan tok saobraćaja.
  • Welcome desk hostesa je odgovorna za bezbijednost vozila, stvari koje se nalaze u vozilu i za ključeve od vozila.
  • Welcome desk hostesa dočekuje goste i posjetioce na ljubazan način u skladu sa politikom i procedurama Welcome desk-a, objašnjava opcije parkiranja, naplaćuje parking i obezbeđuje da se plaćanje sprovodi u skladu sa politikom i procedurama Welcome desk-a.
  • Welcome desk hostesa pruža gostima opsežne informacije o objektima, sadržajima, uslugama, radnom vremenu.
  • Odgovornost Welcome desk hostese je da uloži sve napore da proda restorane Dukley Hotel & Resort-a, plaže i SPA usluge svakoj osobi sa kojom komunicira.
  • Welcome desk hostesa pomaže gostima pri otvaranju/zatvaranju vrata vozila, pomaže oko prtljaga ukoliko je to potrebno, registruje vozilo koje je potrebno parkirati u skladu sa politikama i procedurama Welcome desk-a, obezbeđuje gostima i posjetiocima svu neophodnu dokumentaciju i preuzima vozilo i ključ od gostiju ili posjetilaca.
  • Welcome desk hostesa odmah prijavljuje Supervizoru ili Menadžeru obezbjeđenja, svaku štetu koju primijeti na vozilu.
  • Welcome desk hostesa organizuje prevoz električnim vozilom za goste u okviru kompleksa Dukley Hotel & Resort i vozi električno vozilo po potrebi.
  • Welcome desk hostesa brine o inventaru welcome desk-a, a uz pomoć drugih sektora obezbjeđuje čistoću i održavanje prostora Welcome desk-a.
  • Welcome desk hostesa izveštava Supervizora Welcome desk-a.
Uslovi:
  • IV stepen stručne speme
  • Aktivno znanje engleskog jezika/poznavanje ruskog jezika
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i  lake komunikacije sa saradnicima i gostima
Radno iskustvo
  • Minimalno godinu radno iskustvo na  poziciji hostesa
Mjesto rada: Budva
Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me
Rok za prijavu:
31.05.2023.godine