Oglasi za posao

Hostesa za restoran u Jevrejskom kulturnom centru

Budva, Crna Gora 31. maj 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Smešteno u živopisnom zalivu sa prelepim privatnim plažama i pogledom koji izaziva strahopoštovanje, ovo je prekrasan primorski odmor. Dukley apartmani sa pogledom na kristalno čisto Jadransko more čine Dukley Hotel jednom od vrhunskih destinacija za odmor u Crnoj Gori.

Hostesa za restoran u Jevrejskom kulturnom centru

Odgovara: Menadžeru restorana
Opis posla:
  • Praćenje i pridržavanje svih hotelskih standarda, procedura i pravila ponašanja
  • Prihvatanje i organizacija rezervacija u restoranu/ na plaži
  • Precizno unošenje podataka u program za rezervacije i blagovremeno ažuriranje svih promjena
  • Dočekivanje,upućivanje i smještanje gostiju za njihov sto
  • Adekvatno dijeljenje potrebnih informacija kako gostima, tako i restoranskom timu
  • Potpuno poznavanje cjelokupne ponude hrane i pića
  • Asistiranje konobarima prilikom servisa hrane i pića, po potrebi
  • Vodi računa o estetici jelovnika i estetici karti pića i vina
  • Asistiranje prilikom izvršavanja ostalih poslova u restoranu, prema zahtjevu menadžera restorana
  • Provjerava da li je sve u skladu sa standardima i procedurama u restoranu/ na plaži
  • Promoviše proizvode i usluge F&B sektora i obezbeđuje potpuno poznavanje svih objekata (cijena, usluga i radnog vremena)
  • Održava izgled po standardima kompanije i propisanim procedurama
  • Izvršava ostale poslove i zadatke po nalogu direktno nadređenog
  • Ponaša se u skladu sa vrijednostima kompanije, predstavljajući uzor i primjer ostalima
Vještine i lične osobine :
  • Sposobnost prilagođavanja u dinamičnom okruženju
  • Razvijene organizacione vještine, marljivost i pouzdanost
  • Visok stepen odgovornosti u obavljanju poslova vođenja magacina
  • Sklonost timskom radu
Uslovi za rad:
  • SSS- turistički /društveni smjer
  • Znanje engleskog i ruskog jezika
  • Minimum 6 mjeseci radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poseduje odlične komunikacione vjestine
Mjesto rada: Dukley Hotel u Budvi

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me
Rok za prijavu:
31.05.2023.godine