Oglasi za posao

Koordinator u službi tehničkog održavanja

Budva, Crna Gora 31. maj 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Smješteno u živopisnom zalivu sa prelijepim privatnim plažama i pogledom koji izaziva strahopoštovanje, ovo je prekrasan primorski odmor. Dukley apartmani sa pogledom na kristalno čisto Jadransko more čine Duklei Hotel jednom od vrhunskih destinacija za odmor u Crnoj Gori.

Tražimo poziciju:

Opis poslova:
Na ovoj poziciji bićete zaduženi za:
  • Administrativnu podršku odeljenju za tehničko održavanje;
  • Evidenciju radnih zadataka, radnog vremena i izrada potrebne dokumentacije;
  • Arhiviranje i praćenje dokumentacije tehničkog održavanja u softveru;
  • Kontakt sa podizvođačima i odgovornost za poštovanje rokova podizvođača;
  • Komunikaciju sa dobavljačima, prikupljanje ponuda itd.
Uslovi:
  • Minimum srednja stručna sprema, poželjno tehničkog usmerenja;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa;
  • Napredno poznavanje Microsoft Excel-a;
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije.
​Poželjne osobine koje kandidat/kinja treba da posjeduje:
  • Pristupa preuzetim obavezama odgovorno, savjesno i u skladu sa interesima firme;
  • Odgovara za sadržaj i tačnost izvještaja;
  • Prijavi svaku uočenu nepravilnost u poslovanju.
​L​okacija:
  • Dukley Hotel, Budva

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me