Oglasi za posao

Sushi kuvar (m/ž)

Budva, Crna Gora 08. jun 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Nestled in a picturesque bay featuring beautiful private beaches and awe-inspiring views, this is a gorgeous seaside retreat. Deluxe apartments overlooking the crystal clear Adriatic sea make Dukley Hotel one of Montenegro’s premier holiday destinations.
We are looking for position:

Sushi kuvar
Broj slobodnih radnih mjesta: 1

Odgovoran:
  • Šefu kuhinje
Opis posla:
  • Praćenje i pridržavanje svih hotelskih standarda, procedura i pravila ponašanja.
  • Sarađuje sa šefom kuhinje, svakodnevno zajednički pravi planove za poboljšanje i unapređenje rada zaposlenih.
  • Obuka, organizacija i nadgledanje rada zaposlenih u kuhinji.
  • Odgovornost za poštovanje standard kvaliteta i kvantiteta jela i proizvoda.
  • Odgovoran za evidenciju ostvarenih radnih sati zaposlenih u kuhinji.
  • Mijenja šefa kuhinje dok je isti na godišnjem odmoru ili slobodnom danu.
  • Odgovoran za kontrolu primjene svih propisanih normativa po standardu hotela.
  • Odgovornost za kontrolu higijene prostorija, sredstava za rad i osoblja kuhinje.
  • Odgovornost za nabavku namirnica i primljene namirnice od strane nabavne službe.
  • Odgovornost za kvalitet i ispravnost namirnica.
  • Planira raspored radne snage u skladu sa zahtjevima poslovanja, uz šefa kuhinje.
  • Poštuje propise o zaštiti na radu i pravilnik o radu.
  • Organizuje pripremu hrane tokom banket operacija i raznih događaja.
  • Prati dostignuća u oblasti kuvarstva.
  • Ponaša se u skladu sa vrijednostima grupe, predstavlja uzor i primjer drugima.
  • Uz šefa kuhinje određuje korektivne mjere zaposlenima koji ne poštuju pravila kuhinje.
  • Vodi računa o pravilnoj upotrebi kuhinjskog inventara i obučava osoblje za korišćenje istog.
  • Prijavljuje kvarove i lomove inventara istog dana.
  • Provjerava da li je svaka pozicija pravilno postavljena prije i u toku trajanja operacije.
  • Zamjenik šefa kuhinje će otkloniti eventualne nedoumice radniku na sekciji po pitanju provjere kvaliteta i količine namirnica.
  • Provjerava da li su sve procedura za otvaranje kuhinje pravilno odrađene, u slučaju da nije prisutan treba da odredi čovjeka koji je odgovoran.
  • Prije početka servisa dužan je da održi kratak sastanak sa osobljem iz sale, i uputi  ih u zalihe i stanje robe svakog dana, predloži hitnu prodaju određenih namirnica ili najsvežijih proizvoda.
  • U odsustvu šefa kuhinje.Odredi prioritete i redosljed kojim ce se zadatci obavljati uz šefa kuhinje.
  • Redovno vodi papirologiju: utrošak, otpis i transfer namirnica u druge kuhinje.
  • Svakog dana provjerava i evidentira temperature plusnih i minusnih frižidera.
  • Provjerava da li su ispoštovane sve procedura za zatvaranje kuhinje.
  • Ocjenjuje rad radnika po postojećoj tabeli uz šefa kuhinje.
  • Predlaže unapređenje ili nagradu za radnika koji to zaslužuje.
  • Predlaže šefu kuhinje poboljšanje procesa kuvanja i organizacije.
  • Prisustvuje u pravljenju novih jela i probi istih, daje iskreno mišljenje i predloge za poboljšanje proizvoda.
  • Predlaže nove ideje, jela, namirnice.
  • Izlazi u susret svakom zahtjevu gosta ukoliko je u mogućnosti u datom momentu.
  • U obavezi je da obucčava šefove sektora za poziciju zamjenika šefa kuhinje, kad god ima vremena-prostora za to.
  • Izvršava ostale poslove i zadatke po nalogu direktno nadređenog.
  • Ponaša se u skladu sa vrijednostima kompanije, predstavljajući uzor i primjer ostalima.
Uslovi:
  • Stečeno, stručno obrazovanje u trajanju od minimum 3 godine;
  • Najmanje 2 godine rada na poziciji Chef de partie;
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake komunicikacije sa saradnicima i nadležnima
Mjesto rada:
  • Dukley Hotel u Budvi.

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me

Poslovi iz iste kategorije

  Magacioner

  Baštovan/ka

  Šef/ica računovodstva