Oglasi za posao

Konobar (m/ž)

Budva, Crna Gora 20. jun 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Nestled in a picturesque bay featuring beautiful private beaches and awe-inspiring views, this is a gorgeous seaside retreat. Deluxe apartments overlooking the crystal clear Adriatic sea make Dukley Hotel one of Montenegro’s premier holiday destinations.
We are looking for position:

Konobar
Više izvršilaca
Odgovoran:
  • Šefu restorana
Opis posla:
  • Pravovremeno i kvalitetno  izvršava poslove i zadatka iz svog djelokruga rada.
  • Priprema restoran  za usluživanje i vrši završne radove u restoranu za usluživanje.
  • Prima i smiješta goste.
  • Obavezno izdaje gostu račun za svaku pruženu ugostiteljsku uslugu.
  • Prima porudžbinu.
  • Poznaje vinsku kartu, kartu  pića i meni.
  • Islužuje VIP goste u kompleksu.
  • Vrši prezentaciju jela i pica.
  • Poslužuje gosta u skladu sa postavljenim standardima i normama.
  • Naplaćuje račun.
  • Odgovara za kvalitet usluge koju pruža, kao i za mise en place.
  • Vodi brigu o ličnoj higijeni i prijatnom izgledu.
  • Vodi brigu o čistoći radnog prostora.
  • Vodi računa da na svim stolovima moraju biti postavljene karte pica.
  • Ne uslužuje alkoholnim pićem gosta koji je mlađi od 18 godina.
  • Blagovremeno prijavljuje sve nepravilnosti i kvarove svog dijela radnog prostora na obrascu za prijavu kvara.
  • Racionalno koristi energiju, materijal i vrijeme, štiti zdravlje i okolinu.
  • Ljubazno i pristojno se ponaša prema gostima.
  • Primjenjuje mjere i  sredstva zaštite na radu.
  • Komunicira sa saradnicima.
  • Ispraća goste.
Uslovi:
  • III/IV stepen stručne spreme;
  • Odgovoran, tačan , samostalan u radu i sistematičan pristup radu;
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake  komunicikacije sa saradnicima i nadležnima.
Radno iskustvo
  • Najmanje tri godine radnog iskustva na  navedenoj  poziciji u hotelima ili restoranina;
  • Poznavanje 2 strana jezika (poželjno ruski i engleski);
  • Poznavanje vina;
  • Rad sa ribom i morskim plodovima;
  • Poznavanje tehnika potrebnih za unapređenje prodaje.
Mjesto rada:
  • Dukley Hotel u Budvi

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me