Oglasi za posao

Kuvar (m/ž)

Budva, Crna Gora 20. jun 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Nestled in a picturesque bay featuring beautiful private beaches and awe-inspiring views, this is a gorgeous seaside retreat. Deluxe apartments overlooking the crystal clear Adriatic sea make Dukley Hotel one of Montenegro’s premier holiday destinations.
We are looking for position:

Kuvar

Odgovoran:
  • Šefu smjene
Opis posla:
  • Praćenje i pridržavanje svih hotelskih standarda, procedura i pravila ponašanja.
  • Prihvata sva zaduženja od šefa sekcije, zamjenika šefa kuhinje i šefa kuhinje.
  • Redovno kontroliše datume na namirnicama i polu proizvodima.
  • Odgovoran je za higijenu u sektoru gdje radi.
  • Održava noževe oštrim.
  • Kuva po zadatim recepturama.
  • Obavlja sve ostale poslove po nalogu nadređenog.
  • Predaje / preuzima smjenu od kolege na istoj poziciji.
  • Dužan je da obavijesti šefa sektora ukoliko mu smjena nije predate po propisanom standardu.
  • Odgovoran je za kvalitet jela i proizvoda na svojoj sekciji.
  • Dužan je da proba svako jelo prije slanja istog na poziciju gdje se servira hrana.
  • Ponaša se u skladu sa vrijednostima grupe, predstavlja uzor i primjer drugim kolegama.
  • Pravilno i odgovorno  koristi kuhinjski inventor.
  • Prijavljuje kvarove i lomove šefu sektora istog trenutka.
  • Pravilno postavlja poziciju po standardima šefa sekcije.
  • Poštuje procedure otvaranja / zatvaranja kuhinje.
  • Obavještava šefa sektora o stanju zaliha u kuhinjskom magacinu.
  • Izvršava ostale poslove i zadatke po nalogu direktno nadređenog.
Uslovi:
  • III/IV stepen kuvarski smjer;
  • Odgovoran, tačan , samostalan u radu i sistematičan pristup radu;
  • Sposobnost logičnog razmišljanja i lake  komunicikacije sa saradnicima i nadležnima.
Radno iskustvo:
  • Najmanje dvije godine radnog iskustva na  navedenoj  poziciji u hotelima ili restoranima.
Mjesto rada:
  • Dukley Hotel u Budvi.

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me