Oglasi za posao

Kasir (m/ž)

Budva, Crna Gora 20. jun 2023.

Dukley Hotels and Resorts

Smešteno u živopisnom zalivu sa prelepim privatnim plažama i pogledom koji izaziva strahopoštovanje, ovo je prekrasan primorski odmor. Dukley apartmani sa pogledom na kristalno čisto Jadransko more čine Dukley Hotel jednom od vrhunskih destinacija za odmor u Crnoj Gori.
Tražimo poziciju:

KASIR

Opis poslova:
  • Utvrđivanje novčanog stanja u kasi na početku radnog dana.
  • Rad na kasi, naplata kupljene robe od kupaca.
  • Provera prometa na kraju radnog dana.
  • Upoređivanje prometa sa stanjem u kasi.
  • Vođenje evidencije o dnevnom prometu.
  • Razvrstavanje čekova, uplatnica i kopija računa kreditnih kartica.
Uslovi:
  • Minimum SSS ili VSS
  • Radno iskustvo u struci najmanje 2 godine (u hotelskoj industriji)
  • Prednost u poznavanju Micros sistema
  • Timski vrlo orjentisani “igrač”, sa visokim stepenom odgovornosti i predanosti radu
  • Poznavanje straih jezika: maternji/engleski jezik
Poželjne osobine koje kandidat/kinja treba da posjeduje:
  • Profesionalan stav i ljubaznost u ophođenju
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima
Lokacija:
Dukley Hotel, Budva

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@stratex.me

Poslovi iz iste kategorije

  Kuvar/Pizza majstor

  Sobar/ica

  Konobar (m/ž)