Oglasi za posao

Automehaničar (m/ž)

Podgorica, Crna Gora 17. februar 2024.

SINCOMMERCE D.O.O.

Sincommerce doo Vam nudi mogućnost da postanete dio našeg uspješnog tima na poziciji:

AUTOMEHANIČAR (m/ž)
Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:
  • Obavljanje poslova iz nadležnosti radnog mjesta u skladu sa zakonom, opštim aktima Društva i opšteprihvaćenim standardima poslovanja;
  • Vršenje dnevnog pregleda vozila, test vožnji prije i poslije intervencije i vršenje intervencija na  teretnim i kombi vozilima;
  • Obavljanje mehaničarskih i jednostavnih majstorskih radova kao i većih intervencija po potrebi i na zahtjev klijenta;
  • Vršenje zamjene ulja i maziva i ukazivanje na potrebu za većim intervencijama;
  • Održavanje visokog nivoa saradnje sa internim i eksternim stranama;
  • Savjesna i pravilna upotreba tehničkih sistema, elektro instalacija, opreme i mehanizacije;
  • Izrada pisanih izvještaja o izvršenim radovima i vođenje potrebne dokumentacije;
  • Za zaposlene sa udaljenijim prebivalištem obezbijeđeni su hrana i smještaj.
Uslovi:
  • Srednja stručna sprema;
  • Jedna godina stečenog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
Znanje i vještine:
  • Da kandidat nije osuđivan;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Odgovornost i savjesnost u obavljanju radnih zadataka.
NAPOMENA:
  • Kandidati koji ne zadovoljavaju tražene kriterijume i koji ne ispunjavaju potrebne vještine iz opisa posla neće biti razmatrani za radnu poziciju. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Prijave slati na mail adresu: posao@sincommerce.me do 13.02.2024.
Kontakt broj: 020/634-951