Oglasi za posao

Šef tehničke službe

Kotor, Crna Gora 01. april 2024.

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas

Huma Kotor Bay, Hotel & Villas Vas sa velikim zadovoljstvom obaviještava o otvorenoj poziciji:

Hotel obuhvata  89 soba sa 10 očaravajućih vila sa pogledom na more, plažu, Spa centar, tri restorana, plažni klub & lounge, kao i dva bazena sa pripadajućim koktel barom.
Ukoliko posjedujete relevantno radno iskustvo na gore pomenutoj poziciji i volite dinamično radno okruženje, očekujemo Vašu prijavu!

Opis posla:
  • U saradnji sa Direktorom hotela definiše plan investicionog i tekućeg održavanja objekata, opreme i inventara;
  • Neposredno upravlja radnicima Sektora tehničke službe (raspored rada, evidentiranje radnih sati i slično);
  • Nadgleda radna vremena i autorizuje prekovremeni rad i troškove rada;
  • Odgovoran je za sigurno i ugodno okruženje kroz održavanje hotelskih enterijera i eksterijera u smislu provođenja stalnog preventivnog programa održavanja, osiguravajući takođe da svi mehanički sistemi rade u skladu sa usvojenom poslovnom i upravljačkom politikom hotela kao i sa svim drugim relevantnim crnogorskim zakonima,pozitivno pravnim propisima;
  • Odgovoran je za održavanje objekata i opreme i sprovodi redovne kontrole kako bi utvrdio potrebu i opštih usluga, potrebne opreme, te vrstu poslova održavanja u datom trenutku;
  • Osigurava praćenje i primjenu važećih zakona, odgovoran je za komunikaciju sa državnim inspekcijama i osiguravajućim kućama, te ukoliko to nadležna tijela nalažu, sprovodi dodatne mjere i radnje u skladu sa uputstvima nadležnih tijela;
  • Čuva nacrte i projekte vezane za mehaničke sisteme, elektro-instalacijske sisteme i klimatizacione sisteme;
  • Odgovoran je za organizaciju rada u svom sektoru, kao i za kvalitetno i pravovremeno obavljanje svih poslova sektora;
  • Odgovoran je za izradu godišnjeg plana održavanja hotela, kampa i kao i svih drugih pratećih objekata;
  • Vodi računa da se oprema i usluge koje naručuje Sektor tehnicke službe budu primjerene cijeni i kvalitetu;
  • Predlaže i osigurava potrebnu zalihu sitnog inventara, mašina i opreme za sigurno i pravilno funkcioniranje svih hotelskih sistema;
  • Odgovoran je za implementaciju i sprovođenje dodijeljenih projekata za popravak, održavanje, instalaciju ili gradnju hotelskih objekata, mašina i opreme;
  • Predlaže i vrši stalni nadzor programa za reciklazu aluminijuma, papira, plastike, stakla itd.;
  • Odgovoran je za praćenje rokova garancija mašine i opreme;
  • Predlaže i promoviše uštedu energenata na svim nivoima;
  • Osigurava da hotel ima sve potrebne i valjane ateste, polise osiguranje, licence i dokumentaciju u skladu sa crnogorskim zakonima i pozitivno-pravnim propisima vezanim za svoj djelokrug poslova;
  • Izrađuje budžet za sektor Tehnicke sluzbe i odgovoran je za njegovo sprovođenje;
Kvalifikacije:
  • Iskustvo u radu u hotelima visoke kategorije u trajanju dužem od 2 godine, a najmanje 1 godine na poziciji šefa tehničke službe;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Efikasnost u obavljanju radnih obaveza;
  • Odlične organizatorske sposobnosti.
Profil traženog kandidata:
  • Sposobnost rukovođenja;
  • Profesionalnost;
  • Sklonost ka timskom radu.
Benefiti:
  • Rad u renomiranom hotelu sa 5*
  • Rad u dinamičnom radnom okruženju;
  • Mogućnost kako ličnog tako i karijernog napretka;
  • Mogućnost uticaja na razvoj poslovanja.
Razmatraće se isključivo kandidati koji popunjavaju gore pomenute uslove.
Više informacija o samom hotelu možete pronaći na sajtu: https://humahotel.com/
Rok za dostavljanje prijava je: 01.04.2024.
Vaš CV i propratno pismo možete poslati na mejl: hrmanager@humahotel.me
Hvala na interesovanju!

Huma Kotor Bay Hotel & Villas