Oglasi za posao

Saradnik u prodaji medicinske opreme – Medicinski tehničar

Podgorica, Crna Gora 26. jun 2024.

Urion d.o.o.

Društvo za proizvodnju, posredovanje i promet "URION" d.o.o. sa sjedištem u Podgorici - raspisuje oglas za radno mjesto:

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:
  • Poznavanje prodajnog asortimana medicinske opreme;
  • Održavanje i unaprjeđenje komunikacije sa korisnicima;
  • Korespodencija sa proizvođačima opreme;
  • Kreiranje ponuda korisnicima;
  •  Analiza rezultata i izvještavanje o rezultatima aktivnosti i planovima prodaje
Uslovi za kandidate:
  • Viša stručna sprema iz oblasti medicine;
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji medicinske opreme;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola “B” kategorije
Zainteresovani kandidati mogu poslati kratak CV, kopiju diplome i vozačke dozvole do 24.06.2024. godine na mail: jelena.cukovic@urion.me sa naznakom “Prijava za poziciju Saradnika u prodaji medicinke opreme”.