Oglasi za posao

Domar

Kolašin, Crna Gora 11. avgust 2024.

Mountain Retreat by Dukley

U Kolašinu, na samo 5 minuta vožnje od poznatih ski centara, gradimo mirnu oazu u srcu prirode. Skriven u očaravajućim šumama Bjelasice, naš Mountain Retreat by Dukley nudi izbor od 10 luksuznih i prostranih planinskih vila, sa lraskošnim apartmanima i penthausima. Prepustite se jedinstvenom stilu života u zagrljaju prirode, uz kuću u planinama.
Otvorena pozicija:

Domar

Opis posla:
  • Provera rada tehničkih jedinica (bojler, struja, klima, internet), zamena sijalica, baterija,
  • Pozivanje tehničkih servisa po potrebi
  • Pomoć stanarima I gostima sa peletom
  • Košenje travnjaka, zalivanje biljaka ručno po potrebi
  • Čištenje snijega (po potrebi) – mašina za čišćenje snijega
Uslovi:
  • Prethodno iskustvo u održavanju objekata ili sličnim poslovima 2 godine
  • Sposobnost samostalnog rada i rešavanja problema uz visoku odgovornost i pažnju na detalje.
Nudimo:
  • Mogućnost stalnog rada
Lokacija: Kolašin (Bjelasica)

Pridružite se našem timu!
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@dukley.com
Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor biće kontaktirani.

Dukley Hotels and Resorts