Oglasi za posao

Higijeničarka

Budva, Crna Gora 11. septembar 2024.

Dukley Hotels and Resorts

Smješteni u srcu crnogorske obale Jadranskog mora, Dukley Hotels & Resort 5* nudi raznovrsne smještajne jedinice i usluge prilagođene kako poslovnim tako i rekreativnim potrebama. To uključuje 3 hotela, 3 privatne plaže, bazen, 6 restorana, 3 konferencijske sale i prostor za wellness i SPA tretmane.  Spajajući urođenu crnogorsku gostoljubivost i mediteransku šarmantnost s visoko obučenim timom profesionalaca, stvorili smo dobrodošlo okruženje i stekli reputaciju mjesta gdje možete uživati, bilo kao naš gost ili naš zaposleni.

Tražimo poziciju:

Opis radnog mjesta:
  • Održavanje kancelarijskih prostorija Dukley Hotela;
  • Održavanje recepcija, hodnika, toaleta, konferencijskih sala;
  • Održavanje svlačionica i toaleta na bazenima, restoranima i plažama;
  • Održavanje SPA centra.
Uslovi za kandidate:
  • Odgovarajuće obrazovanje.
  • Posvećenost;
  • Dobre komunikativne sposobnosti;
  • Timski rad;
  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
Nudimo:
  • Obezbijeđen smještaj, obroci i uniforma;
  • Korporativni popusti;
  • Za strane državljane obezbijeđena boravišna i radna dozvola.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja.
Pridružite se našem timu!

Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@dukley.com

Samo kandidati koji budu ušli u uži izbor biće kontaktirani.

We are looking for the position of:

Housekeeper

Job Description:
  • Maintenance of the office spaces at Dukley Hotels
  • Maintenance of receptions, hallways, toilets, and conference room
  • Maintenance of changing rooms and toilets at pools, restaurants, and beaches
  • Maintenance of the SPA center.
Candidate Requirements:
  • Appropriate education
  • Dedication
  • Good communication skills
  • Teamwork
  • Previous work experience in similar positions.
We offer:
  • Provided accommodation, meals, and uniform
  • Corporate discounts
  • For foreign citizens, residence and work permits are provided
  • Possibility of permanent employment.
Join our team!
Send your resume to:

Only candidates who make the shortlist will be contacted.

Poslovi iz iste kategorije

  Sobarica

  Radnik u vešeraju

  Higijeničar/ka