Oglasi za posao

Saradnik za radno pravne odnose

Podgorica, Crna Gora 12. septembar 2024.

VEZUV d.o.o.

Mi smo lider u industriji. Usavršavanje, inovativnost, veliki trud su samo neki od kvaliteta koje gajimo. Mi smo u stalnom razvoju i modernizovanju sistema. Kontinuirano unapređujemo kvalitet svojih usluga i servisa.
U potrazi smo za odgovornom, preciznom i sistematičnom osobom koja će se pridružiti našem timu na poziciji

Lokacija: Podgorica
Sektor: Nabavka, logistika i, kadrovski poslovi
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme, pon-pet

Opis posla:
  • Odgovoran za ažurnu  i tačnu bazu podataka zaposlenih i usklađenost istih sa zakonskom regulativom
  • Podnosi neophodne podatke nadležnim inspekcijskim i kontrolnim organima sa ciljem ispunjenja zakonskih obaveza kompanije
  • Osigurava da se odgovori na sva pitanja zaposlenih u vezi personalne administracije i iz oblasti radnog prava obezbjeđuju pravovremeno i u skladu sa zakonskom regulativom i opštim aktima kompanije
  • Izrađuje, distribuira i prati potpisivanje i ahiviranje svih dokumenata iz nadležnosti radnog prava u skladu sa procedurama i u okviru zakona
  • Aktivno prati izmjene i sve aktuelnosti koje se tiču Zakona o radu
  • Obezbeđuje tajnost ličnih podataka zaposlenih i podataka u vezi sa iznosima zarada i naknada
  • Izrađuje sve vrste izvještaja koji se mogu dobiti iz baze kadrovske evidencije
  • Prati i organizuje administraciju iz oblasti radnog prava
  • Zastupa kompaniju pred nadležnim sudovima i drugim organima u radnim sporovima i odgovoran je za stručno i ažurno postupanje
  • Radi na izradi opštih akata, ugovora, sporazuma i drugih akata iz djelokruga struke i odgovoran je za primjenu zakonskih propisa opštih i pojedinačnih akata iz djelokruga svog rada
  • Priprema predloge akata organa upravljanja i drugih ovlašćenih lica iz djelokruga svog rada
  • Pruža pravnu pomoć zaposlenima
  • Prati izradu opštih akata, ugovora, sporazuma, odgovora na tužbe i drugih akata iz oblasti radnog prava i odgovoran je za primjenu zakonskih propisa opštih i pojedinačnih akata iz djelokruga svog rada
  • Sarađuje sa Agencijama za ustupanje zaposlenih
  • Vodi disciplinske postupke i priprema sve akte vezane za navedeni postupak
  • Prati i primjenjuje zakonsku regulativu u domenu svog djelokruga rada
  • Dužan je da primjenjuje sve usvojene standarde i procedure
Uslovi:
  • VSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od minimum 2 godine
  • Sistematičnost
  • Analitičnost
  • Preciznost
Šta možete da očekujete od nas:
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Mjesečnu nadoknadu za sportske aktivnosti
  • Rad u kompaniji koja je lider u industriji i koja ima regionalno prisustvo
  • Dinamičan posao koji svaki dan donosi izazove
  • Timsko okruženje profesionalca koji su spremni da sa vama razmijene iskustva i znanje
  • Dugoročno angažovanje
Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti tako što će poslati svoj CV na e-mail adresu:
posao@vezuv.me

Šansa za napredak je moguća, odluka je na Vama.