Oglasi za posao

Social Media Specialist

Podgorica, Crna Gora 21. septembar 2024.

MaxBet

MaxBet grupacija bavi se organizovanjem igara na sreću više od 30 godina. Našim igračima pružamo vrhunski doživljaj na preko 300 lokacija na teritoriji Srbije i putem online aplikacije. Pored toga, izgradili smo jako prisustvo na tržištima Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Sjeverne Makedonije, tako da sada naš tim broji preko 2.7 izuzetnih ljudi. Kompanija raste, a u okviru toga i timovi u njoj, i sada smo u potrazi za:

Podgorica

Opis posla:
  • Kreiranje i objavljivanje sadržaja preko kompanijskih profila na društvenim mrežama,
  • Analiza postignutih rezultata kroz kreiranje izvještaja i prezentacija,
  • Unapređenje postojeće komunikacije kompanije na društvenim mrežama,
  • Razvijanje i održavanje partnerskih odnosa sa influenserima,
  • Osiguravanje da je sav sadržaj dosljedan u pogledu stila, kvaliteta i optimizovan za pretragu i društvenu promociju,
  • Uređivanje i lektorisanje novih i postojećih pisanih sadržaja,
  • Kontinuirana komunikacija i saradnja sa kolegama u kreativnom i digitalnom sektoru, kao i ostalim sektorima kompanije,
  • Komunikacija sa grafičkim dizajnerima i eksternim saradnicima.
Uslovi za kandidate:
  • Više od godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u većim marketinškim agencijama ili multinacionalnim kompanijama,
  • Odlično poznavanje engleskog jezika – pisanog i govornog,
  • Poznavanje i praćenje sportskih dešavanja,
  • Poznavanje betting industrije (smatraće se kao plus),
  • Iskustvo u kreiranju sadržaja za društvene mreže (Facebook, Instagram, YouTube, TikTok),
  • Poznavanje osnovnih vještina rada u Photoshopu, CapCut-u i Canvi smatraće se kao prednost,
  • Iskustvo u korišćenju Microsoft paketa (PowerPoint, Excel, Word),
  • Vještine kreativnog pisanja,
  • Samostalnost u radu, proaktivnost.
Kod nas dobijate:
  • Tim koji zajedno raste, razvija se i uči;
  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost za napredovanje.

Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.
Svi zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail: posao@maxbet.me

MaxBet Kladinoca

MaxBet

Poslovi iz iste kategorije