Oglasi za posao

Asistent u HR službi (m/ž)

Budva, Crna Gora 08. oktobar 2024.

Dukley Hotels and Resorts

Smješteni u srcu crnogorske obale Jadranskog mora, Dukley Hotels & Resort 5* nudi raznovrsne smještajne jedinice i usluge prilagođene kako poslovnim tako i rekreativnim potrebama. To uključuje 3 hotela, 3 privatne plaže, bazen, 6 restorana, 3 konferencijske sale i prostor za wellness i SPA tretmane.  Spajajući urođenu crnogorsku gostoljubivost i mediteransku šarmantnost s visoko obučenim timom profesionalaca, stvorili smo dobrodošlo okruženje i stekli reputaciju mjesta gdje možete uživati, bilo kao naš gost ili naš zaposleni.

Asistent u HR službi

Opis posla:
  • Pružanje administrativne podrške HR timu u svakodnevnim poslovima
  • Vođenje evidencije zaposlenih, arhiviranje personalnih dosijea i ostale dokumentacije
  • Priprema i obrada ugovora o radu, aneksa i drugih propratnih ugovora
  • Usklađivanje svih pravnih dokumenata sa važećim zakonskim propisima
  • Komunikacija sa državnim institucijama, uključujući MUP i poresku upravu (prijava, odjava zaposlenih)
  • Administracija procedura vezanih za radne dozvole, prijave na zdravstveno i socijalno osiguranje
  • Organizacija smeštaja za zaposlene i vođenje evidencije o istom
  • Arhiviranje dokumenata i vođenje precizne evidencije o svim HR poslovima
Uslovi:
  • Završen fakultet iz oblasti prava
  • Iskustvo u HR ili administraciji je prednost
  • Poznavanje radnopravnih propisa i zakona o radu
  • Odlične organizacione i komunikacione veštine
  • Pažnja na detalje, proaktivnost i sposobnost rada u timu
  • Znanje rada sa MS Office paketom
Nudimo:
  • Rad u dinamičnom i stabilnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja
Pošaljite Vašu radnu biografiju na:
hr@dukley.com
Samo kandidati koji ispunjavanju uslove biće kontaktirani!